značky & produkty

Vyrábíme a prodáváme široké portfolio těstovin
rozmanitých tvarů sdružených do několika značek.

Adriana

Jen 100% semolina neboli kvalitní mouka ze speciální tvrdé pšenice (triticum durum) zaručuje, že těstoviny z této nejkvalitnější mouky se i při mírném překročení doporučené doby varu nerozvaří a po vychladnutí se neslepí.

Poznejte nejširší portfolio kvalitních těstovin Adriana ve stylovém balení a objevte geometrii těstovin v atraktivních tvarech v několika produktových řadách.

Těstoviny
z tvrdé pšenice
16 tvarů
těstovin
5
Produktových
řad

Zátkovy

Kvalita a tradice již více než 130 let.
Zátkovy vaječné těstoviny se vyrábějí na moderních výrobních linkách z kvalitní mouky a z podestýlkových vajec.

Vaječné
těstoviny
12 tvarů
klasických
těstovin
5 druhů
válcovaných
těstovin

Rosické

Značka Rosické těstoviny nabízí komplexní portfolio tvarů těstovin z měkké pšenice, ve kterém má na trhu největší podíl. My jsme hrdi na skutečnost, že spotřebitelé oceňují kvalitu, kterou poskytuje tato již léty prověřená značka.

Historie Rosických těstovin se začala psát v roce 1867, kdy rodina Kellnerových koupila mlýn v moravském městě Rosice. Od samého začátku firma vzkvétala a stala se významným dodavatelem těstovin v Čechách i v Rakousku. Mnohé postupy se od té doby změnily, ale 100% přírodní suroviny, poctivá práce a úcta k tradicím jsou hodnoty, jimiž se pyšníme dodnes. Unikání bílá kaple Nejsvětější Trojice, jež neodmyslitelně patři k městu Rosice, korunuje i naše logo. Vzdáváme tak hold našim kořenům i lidem, kteří se zasluhují o výrobu Rosických těstovin.

Těstoviny
z měkké pšenice
12 tvarů
těstovin

Ideál

Těstoviny značky Ideál se dodávají do všech obchodních řetězců ve Slovenské republice, stejně jako každému obchodníkovi, která má zájem nabídnout svým zákazníkům širokou nabídku těstovin. S oblíbenou značkou Ideál společnost nabízí kvalitu za výhodnou cenu pro každého zákazníka.

16 tvarů
vaječných
těstovin
11 tvarů
bezvaječných
těstovin

Privátní značky

Vzhledem k současné situaci nejen na zahraničním trhu těstovin se pojem „privátní značka“ stává nezbytnou a velmi důležitou součástí obchodní strategie každého významného výrobce nejen v tomto odvětví.

S touto strategií operuje i naše společnost Europasta a.s. Privátní značky těstovin vyrábíme nejen pro náš trh, ale také pro mezinárodní řetězce a to zejména v Polsku, v celém Pobaltí a na maďarském trhu. Naším cílem je stát se nejvýznamnějším dodavatelem privátních značek v regionu CEE.

Kde nás zakoupíte

Všechny tyto značky najdete v obchodem v klasických baleních.

Naše společnost vyrábí v těchto značkách také tzv. gastro
balení 5 kg pro odběratele v segmentu HORECA.

Kontaktujte nás

Europasta a.s.
Tři Dvory 97, Litovel
784 01 - Česká republika
IČ: 196 54 022

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Ostravě,
oddíl B, vložka 11532.

Chcete u nás pracovat? Prohlédněte si nabídku volných pozic nebo nám pošlete svůj životopis.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.