Podporujeme

Jako jeden z nejvýznamnějších výrobců těstovin ve střední Evropě cítíme závazek pomáhat těm, kteří pomoc potřebují i těm, kteří potřebným pomáhají. Tento závazek s radostí a hrdostí naplňujeme. Naši podporu směřujeme sociálně potřebným, hendikepovaným, dětem a charitativním organizacím. Dlouhodobě podporujeme také regionální kulturní, společenské a sportovní akce.

Fakultní nemocnice Olomouc

Dlouhodobě podporujeme dětské hemato-onkologické oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc. Hmotné dary jako jsou těstoviny, plyšová zvířátka, hračky i výtvarné potřeby předáváme přímo na oddělení. Finanční podpora je zastřešená společností Šance. Do sbírky se aktivně zapojují i naši zaměstnanci.

Dětský domov Litovel

Dlouhodobě spolupracujeme s dětským domovem v Litovli. Do jídelny, která patří k dětskému domovu i k přidružené speciální škole dodáváme těstoviny i mouku. Dětem s radostí plníme také jejich vánoční přání.

Město Litovel

Sídlíme nedaleko Litovle, města, se kterým rádi spolupracujeme. Každoročně se aktivně účastníme Litovelských slavností, kde návštěvníkům představujeme naše produkty. Díky ochutnávkám, které jsou pro všechny zdarma, můžou zájemci vyzkoušet naše těstoviny spolu s vybranými druhy omáček. Děti si mohou odnést balónek, sladkost či jinou drobnost nebo si v našem výtvarném koutku vyrobit například náhrdelník z těstovin.

Charita Šternberk

S charitou, která sídlí v Litovli udržujeme dlouhodobý kontakt. Potřebným dodáváme především těstoviny.

Centrum Bazalka

Ve spolupráci s obchodním řetězcem TERNO se dvakrát ročně zapojujeme do měsíční sbírky, jejíž výtěžek putuje do Centra Bazalka v Českých Budějovicích. Za každý zakoupený výrobek od naší společnosti se na konto sbírky připíše 1 Kč.

Potravinová banka Olomouc

Trvale spolupracujeme s Potravinovou bankou, které každoročně věnujeme velké objemy těstovin i mouky.

Střední škola Kosinova Olomouc

O pracovních příležitostech informujeme již žáky středních škol, které u nás rádi uvítáme také na praxi. V sérii přednášek jsme naši společnost, výrobu i provoz představili studentům druhých i třetích ročníků, kteří by u nás mohli najít pracovní uplatnění.

dále spolupracujeme

město Uničov | Házená Litovel | CK Bavi | Hry bez hranic | hasičské spolky | myslivecké spolky

Kontaktujte nás

Europasta a.s.
Tři Dvory 97, Litovel
784 01 - Česká republika
IČ: 196 54 022

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Ostravě,
oddíl B, vložka 11532.

Chcete u nás pracovat? Prohlédněte si nabídku volných pozic nebo nám pošlete svůj životopis.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.