Výroba & kvalita

Hlavními prioritami naší společnosti jsou bezpečnost a kvalita výrobků, kterými se komplexně a intenzivně zabýváme od nákupu surovin až po expedici hotových výrobků.

K výrobě všech našich výrobků používáme pouze suroviny od předem schválených a prověřených dodavatelů. Nad rámec toho všechny šarže surovin dále kontrolujeme v interních i externích laboratořích dle nastaveného plánu, abychom si byli opravdu jisti, že splňují nejen legislativní požadavky, ale také požadavky našich interních specifikací.

Jednotlivé kroky výrobního procesu řídíme pomocí principů správné výrobní a hygienické praxe, systému HACCP a dalších požadavků mezinárodního potravinářského standardu IFS, který máme v obou našich výrobních divizích zaveden již několik let.

Dalším důkazem toho, že nám na kvalitě našich výrobků opravdu záleží, je pravidelné získávání prestižní značky KLASA pro Zátkovy vaječné, Zátkovy vaječné válcované, Rosické bezvaječné a Adriana semolinové těstoviny a také pro Zátkovu pšeničnou mouku. Tuto značku uděluje již od roku 2003 Ministerstvo zemědělství ČR pouze těm nejkvalitnějším potravinářským a zemědělským produktům.

Abychom plně uspokojili potřeby všech našich zákazníků, vyrábíme široký sortiment těstovin. Ten zahrnuje tradiční vaječné i bezvaječné těstoviny z měkké pšenice, semolinové těstoviny a od roku 2016 také celozrnné těstoviny a těstoviny v BIO kvalitě, pro jejichž výrobu jsme v divizi Litovel získali platný certifikát, který nám umožňuje vyrábět těstoviny z BIO mouky, dle přísných pravidel.

V divizi Bratři Zátkové pro naše zákazníky vyrábíme kromě vaječných těstovin připravovaných tradiční válcovanou technologií kompletní sortiment pšeničných mlýnských výrobků a také dehydratovanou pšeničnou krupici jemnou. Při výrobě pšeničných mlýnských výrobků se nespecializujeme pouze na potravinářské výrobky, ale také na výrobky krmivářské, jejichž kvalita, výrobní postup, technologie a doprava jsou certifikovány mezinárodním standardem GMP+ B2 a B4.

Každá vyrobená šarže výrobků prochází před uvolněním k zákazníkovi přísnou mezioperační a výstupní kontrolou prováděnou v interních i externích laboratořích dle nastaveného plánu. Všechny výše uvedené kroky nám zajišťují, že se k našim zákazníkům dostávají pouze výrobky vyrobené z kvalitních surovin na moderních výrobních linkách za dodržování přísných hygienických, výrobních a kvalitativních standardů.

Kontaktujte nás

Europasta SE
U Sila 246, Boršov nad Vltavou
373 82 - Česká republika
IČ: 28115414

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Českých Budějovicích,
oddíl H, vložka 1.

ID datové schránky: jvfifkc
DIVIZE BRATŘI ZÁTKOVÉ
Boršov nad Vltavou 131
373 82 - Česká republika
DIVIZE LITOVEL
Tři Dvory 97, Litovel
784 01 - Česká republika

Chcete u nás pracovat? Prohlédněte si nabídku volných pozic nebo nám pošlete svůj životopis.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.